Ενημέρωση Γονέων

Έκτακτο Πρόγραμμα Πέμπτης 07-03-2024 (2023-24)

Με απόφαση του 15Μελούς  Μαθητικού Συμβουλίου και σύμφωνη γνώμη του Συλλόγου Διδασκόντων και της Διεύθυνσης του Σχολείου, το Σχολείο μας πρόκειται να διοργανώσει στον αύλειο χώρο εκδήλωση για το πατροπαράδοτο έθιμο της Τσικνοπέμπτης.

Η εκδήλωση οργανώθηκε σε συννενόηση με τον Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων του Σχολείου, μέλη του οποίου θα βρίσκονται από νωρίς στον χώρο, προκειμένου να προετοιμάσουν κατάλληλα την εκδήλωση σε συνεργασία με μέλη του 15Μελούς Μαθητικού Συμβουλίου.

Για τον σκοπό αυτό, το ωρολόγιο πρόγραμμα διαμορφώθηκε κατάλληλα. Θα πραγματοποιηθούν οι 4 πρώτες διδακτικές ώρες και για τις 2 επόμενες ώρες όλοι οι μαθητές-τριες θα πάρουν μέρος στην εκδήλωση.

Το διδακτικό πρόγραμμα της αυριανής ημέρας είναι το εξής:

Πέμπτη 060324 Μαθητών

Η εκδήλωση είναι προγραμματισμένη να ολοκληρωθεί στις 13:15, οπότε όσοι γονείς πρέπει να παραλάβετε μαθητές-τριες κατά την λήξη, παρακαλείσθε να μεριμνήσετε κατάλληλα.